3anglefx

Upozornenie na riziko: Rozdielové zmluvy sú komplexné inštrumenty a pri obchodovaní s týmito inštrumentmi existuje vysoké riziko rýchlej straty peňazí v dôsledku pákového efektu. 76.87% retailových investorov prichádza o peniaze pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami. Mali by ste zvážiť, či rozumiete fungovaniu rozdielový zmlúv a či si môžete dovoliť podstúpiť vysoké riziko straty svojich peňazí.

Krátke stručné webináre o investovaní

Získajte cenné know-how a praktické tipy bezplatne, vďaka našim webinárom.

Grafy!

Spousta obchodníků na burzách po celém světě obchoduje na základě grafů, neboli cenového pohybu. Onen cenový pohyb znázorňuje právě graf. Dnes si představíme a popíšeme celosvětově nejpoužívanější grafy, i to, jak se v nich vyznat a jak je používat.

06. 06. 2022

12:00 - 12:20

RRR - risk reward ratio, aneb poměr rizika k zisku

Dnes si posvítíme na RRR. Co je RRR a jak mi může jeho znalost pomoci investovat v klidu, a ještě klidněji spát bez myšlenky na to, že přijdu o všechno? V čem mi to pomůže? Odpovědi na toto všechno a o něco navíc na webináři

08. 06. 2022

11:00 - 11:20

Carry trading: Vydělávejte na růstu úrokových sazeb

Dnešní doba zvyšujících se úrokových sazeb a rostoucí inflace značně přeje obchodní strategii zvané Carry trading, která díky nízkým úrokovým sazbám byla v posledních letech méně využívaná. Je to metoda, která byla utajována od běžných obchodníků a obchodují jí hlavně investiční banky, tadingové instituce nebo hedgeové fondy. Na webináři se naučíte, jak jí může používat i obyčejný trader. Naučte se správně obchodovat tuto momentálně nejziskovější strategii na forexu. Webinářem bude provázet osobně Ondřej Hartman, který tuto strategii úspěšně využívá již mnoho let a sám o ní říká, že je nyní je nejlepší a nejjednodušší doba, jak může trader vydělávat zajímavé penze na finančních trzích.

08. 06. 2022

17:30 - 18:30

Plán a strategie

PLÁN NENÍ chci vydělat, nebo vydělám na barák, auto atd. Bez plánu to dlouhodobě nejde. Nejde. NEJDE. Tečka. Nahodilé obchodování dlouhodobě nefunguje, je to jako když si sednu do auta a nevím, kam pojedu. Že je to možné? Cože? Dojedu do cíle, když nevím, kde ten cíl je? Možná pokud budu mít štěstí. ALE vsadíte svoje peníze na štěstí? Ano? Kolik? Nebo ne? OK přijďte na webinář. Mimochodem řekneme si více i o strategiích.

13. 06. 2022

11:00 - 11:20

Jak vybírat win obchody

Vzhledem k tomu, že úspěšní obchodníci, stejně jako nadnárodní společnosti a banky používají k obchodování neboli k určení vstupu do pozice, mj. technickou analýzu, tak si představíme základní indikátory. A protože, jak jsme psali výše, každý graf ukazuje aktuální férovou cenu, tak si ukážeme, jak se podle toho můžeme na trhu pohybovat a jak podle technické analýzy vybírat win obchody. I to jak a kam zadávat stop lossy a take profity.

15. 06. 2022

11:00 - 11:20

Technická analýza

Co je technická analýza? Proč by se v ní měl alespoň v základu vyznat i začátečník? Jak technická analýza pomáhá v kalkulacích stop lossu a take profitu. To vše na webináři.

21. 06. 2022

12:00 - 12:20

Kto povedie webináre?

Petr Pleva 
Profesionálny lektor a trader

„Moje meno je Petr Pleva. Samotnému investovaniu sa venujem už takmer dve dekády, avšak s predávaním skúseností som začal až v roku 2007, keď som prednášal na prvom seminári. Moja prvá prednáška sa týkala investičných certifikátov, v tom konkrétnom prípade to boli bonus certifikáty. V tej dobe som sa venoval investovaniu v strednej Európe, východnej Európe a Nemecku. Spolu s tým, som sa podieľal na vytváraní trhu s investičnými certifikátmi v Českej republike.“